Meie meeskond

Regina Vildo

Loomestuudio üks asjutajatest. Paberikunstiringi juhendaja, kalligraafiaõpetaja

 

Olen töötanud 7 aastat ülehariduskoolis kunstiõpetajana ning pea sama kaua olen tegelenud ka paberikunstiga (scrapbookinguga).  Suureks kireks on ka kalligraafia.

Juhindub põhimõttest: “Kõik lapsed saavad hakkama ja peaasi, et säiliks loomiserõõm ja loominguline väljendus, mis minu arvates aitab kaasa edaspidises elus hakkama saamisel. “

Maili Lessing – paberikunstiringi juhendaja

Mulle on alati meeldinud lastega tegeleda ja eriti armastan põnevat paberimaailma koos nendega avastada. Rebimine, voltimine, kleepimine ja pabernukud, paberteater on minu tähelepanu alati lummanud. Olen olnud suviti lastelaagrites õpetaja Eestis, kuid töötanud ka huviringi õpetaja välismaal Brüsselis Inglise erakoolis ning Vabatahtlikuna kunsti abiõpetajana Washingtoni DC, Eesti koolis.
Viimased 7 aastat olen olnud tagasi kodumaal Võrus, kus olen ema 6 aastasele pojale, kellega koos me meisterdame nagu pöörased. Ameerikast leidsin oma tõelise paberkunsti suuna ja see on pop-up/ ruumilised kaardid ja raamatud. Seda olen praktiseerinud poja kõrvalt ja saades hulgaliselt teadmisi, mida soovin nüüd edasi anda ka teistele lastele, et ka nendeni jõuaks see põnev ruumiline pabermaailm.

 

Lilia Vildo – muusikaringi juhendaja

Lilia Vildo

 Muusikaõpingud algasid Võru Lastemuusikakoolis klaveri erialal. Edasi viis tee Tallinna Pedagoogilisse
Instituuti, mille lõpetasin kultuuritöötaja ja kooridirigendi diplomiga. Samas koolis läbisin ka lasteaia muusikajuhataja kutseõppe. Üldhariduskooli kutse sai omandatud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Praktilist õpetajatööd olen teinud aastast 1975. Algul lasteaias muusikaõpetajana ja juba 35 aastat muusikakoolis solfedžo- ja muusikaloo õpetajana. Loodan, et saame pakkuda lastele rõõmu koos laulu, tantsimise, muusika kuulamise, rütmimängude
mängimise ja julgusega ennast väljendada. Nii arenevad lapse keeleline-, motoorne-, sotsiaalne- ja rütmitaju;
lauluoskus ja oskus kuulata – nii muusikat, sõpru, iseennast kui ka ümbritsevat maailma.
Julge pealehakkamine on pool võitu!
Meeldivate kohtumisteni!

 

 

Hit Enter to search or Esc key to close